fbpx Skip to main content

KOSMETYKI Z AUSTRALII W HARMONII Z NATURĄ

Australijska rodzinna marka Hairjamm z Brisbane, producent organicznych, vegańskich, naturalnych – botanicznych i profesjonalnych kosmetyków do włosów PURE i JUUCE powstała w 2000 roku. Z sukcesem i zaufaniem klientów dystrybuowana jest do ponad 3000 zadowolonych salonów w Australii i za granicą.

Jest to marka tworzona z pasją wraz z fryzjerami i dla fryzjerów, aby dostarczać im fantastyczne profesjonalne produkty i serwis najwyższej jakości, dbając by wszystkie salony z produktami marki wyróżniały się wśród najlepszych w branży.

Z myślą o naturze

ZRÓWNOWAŻONY EKOROZWÓJ

Nasze zobowiązanie to zminimalizować wpływ naszych produktów na środowisko, ale bez kompromisów z jakością produktów, opakowań i druków. Opakowania są 100% recyklingowane. Nasze zakłady są pionierami w Australii w CO2 neutralnej emisji w łańcuchach produkcji i magazynowania. Wciąż poszukujemy najnowszych rozwiązań w BIO-polimerach do produkcji opakowań.

Jak to robimy?

Poznaj pełną gamę naszych produktów.

Pobierz katalog Pure & Juuce
Jak to robimy?

NAUKA W SŁUŻBIE NATURY

Dokładamy wszelkich starań dla osiągnięcia perfekcji harmonii pomiędzy naturą i nowoczesną technologią, zastępujemy składniki syntetyczne na naturalne, czyste wyciągi botaniczne. Tworzenie naturalnych kosmetyków bez kompromisów jakościowych odgrywa kluczową rolę w sukcesie naszych brandów. Ta filozofia odróżnia nas i sytuuje na czele producentów „free from” i naturalnych rozwiązań. Wszystkie formuły są zaawansowane technologicznie z użyciem wyłącznie czystych i „zielonych” komponentów, gwarantujących skuteczne a jednocześnie bezpieczne, łagodne i harmonijne produkty.

Produkty JUUCE są “vegan friendly”, a organiczny brand PURE zawiera wyłącznie 100% certyfikowane organiczne składniki:

  • naturalne składniki pochodzą z naturalnego środowiska roślinnego
  • składniki organiczne są w 100% certyfikowane
  • składniki są biodegradowalne, opakowania recyklingowe
  • użycie tuszu sojowego
  • nietestowane na zwierzętach
  • bez siarczanów i parabenów
  • bez formaldehydów
  • bez PEG
  • bez GMO
Bee Pure

WSPIERAMY NATURALNE ŚRODOWISKO WZROSTU POPULACJI PSZCZÓŁ

Bee Pure i Save the Bees of Australia organizacje są wspierane przez naszych klientów poprzez Hairjamm dla ochrony i zwiększenia populacji pszczół w Australii poprzez program zrzucania „bomb” z nasionami do rozsiewania roślin kochanych przez pszczoły, co zwiększa ich naturalną populację w przyrodzie.

Purenatural.com.pl to jedyny autoryzowany sklep online w Polsce, w którym znajdziesz profesjonalne kosmetyki do włosów PURE i JUUCE australijskiej marki Hairjamm. Wszystkie kosmetyki, które u nas kupujesz, posiadają gwarancję 100% oryginalności.

Przejdź do sklepu

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami i promocjami, zapisz się do newslettera.
[FM_form id="1"]