fbpx Skip to main content

OCZYSZCZAJ I PIELĘGNUJ SKÓRĘ GŁOWY RAZEM Z NASZYM REWITALIZUJĄCYM PEELINGIEM WALNUT SCRUB. NOWA KURACJA PRZED MYCIEM WŁOSÓW JUZ DOSTĘPNA!

 

KURACJA PRZED MYCIEM WŁOSÓW PRZEZNACZONA JEST DO STOSOWANIA PRZED UMYCIEM SZAMPONEM. JEST TO PEELING, KTÓRY MA PRZYGOTOWAĆ WŁOSY DO UŻYCIA SZAMPONU, ODŻYWKI I DALSZEJ PIELĘGNACJI.
HTTPS://THEADELAIDIAN.NET/SHOULD-YOU-BE-USING-A-PRE-WASH-SCRUB-FOR-YOUR-HAIR/

PURE WALNUT SCRUB

DLACZEGO WARTO UŻYWAĆ PEELINGU DO SKÓRY GŁOWY ?
PIERWSZE MYCIE SZAMPONEM USUWA CAŁY OLEJ, BRUD I NAGROMADZONE PRODUKTY NA SKÓRZE GŁOWY, DRUGIE MYCIE SZAMPONEM DOPIERO RZECZYWIŚCIE OCZYSZCZA WŁOSY.
PEELING NIE TYLKO USUWA NAGROMADZONE PRODUKTY, ALE RÓWNIEŻ STYMULUJE MIESZKI WŁOSOWE, POBUDZA WZROST WŁOSÓW, USUWA MARTWE KOMÓRKI NASKÓRKA I DZIAŁA JAK DETOKS DLA SKÓRY GŁOWY.
REGULARNE STOSOWANIE ZMNIEJSZA ŁUPIEŻ, ZAPOBIEGA PRZETŁUSZCZANIU SIĘ WŁOSÓW I SPRAWIA, ŻE WŁOSY SĄ ZDROWSZE I BARDZIEJ JUICY !

REWITALIZUJĄCY PEELING DLA SKÓRY GŁOWY TO ODŻYWIAJĄCA KURACJA DELIKATNIE ZŁUSZCZAJĄCA I OCZYSZCZAJĄCA NA BAZIE ORGANICZNYCH ŁUPIN ORZECHA WŁOSKIEGO I PESTEK MORELI DO WSZYSTKICH TYPÓW WŁOSÓW. JAK WSZYSTKIE INNE PRODUKTY PURE HAIRCARE PEELING JEST WEGAŃSKI, ZAWIERA EKSKLUZYWNY KOMPLEKS EKSTRAKTÓW PURE ORAZ JEST BEZ PEG, GMO, MIKROPLASTIKU I BEZ GLUTENU.

W CZYM POMOŻE WALNUT SCRUB ?

• Głęboko oczyszcza włosy i skórę głowy.
• Formuła jest pełna przeciwutleniaczy dla przywrócenia i utrzymania zdrowej skóry głowy.
• Usuwa nagromadzenie produktów i stymuluje cebulki włosów.
• Wspomaga zdrowy wzrost włosów i usuwa martwe komórki naskórka.
• Detoksykuje i oczyszcza skórę głowy.
• Regularne stosowanie przed nałożeniem szamponu i odżywki zapewnia zdrowe, pozbawione łupieżu i nie przetłuszczające się włosy.
• Po użyciu pozostawia uczucie świeżości i czystości skóry głowy.

ZDROWA SKÓRA GŁOWY TO ZDROWE WŁOSY